Demi & Selena Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi & Selena Fan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Ziyaretci defteri</a>" target="_blank">Ziyaretçi Defteri  

Selena Gomez Taylor Lautner İle Görüştüğünü Kabul Etti

2 posters
YazarMesaj
Charlotte.
Admin
Admin
Charlotte.

Selena Gomez Taylor Lautner İle Görüştüğünü Kabul Etti  Empty
MesajKonu: Selena Gomez Taylor Lautner İle Görüştüğünü Kabul Etti    Selena Gomez Taylor Lautner İle Görüştüğünü Kabul Etti  Icon_minitime1Ptsi Kas. 08, 2010 8:58 pm

+
----
-

Twilight oyuncusu Taylor ile görüşme yasağı bile gelen Disney oyuncusu Selena sonunda tüm dedikodulara Seventeen magazine (Eylül ayı) verdiği röportaj ile son noktayı koydu.
"O harika bir çocuk. Ama ben yüzde yüz bekarım ve bunu uzun süre böyle devam ettireceğim. Kristen Stewart benim otelimde kalıyordu. Taylor O'nu ziyarete geliyordu ve bu nedenle bizde birbirimizi sıkça lobide görüyorduk. Ve sonunda biz çıkmaya başladık. Biz öğle ve akşam yemeği için dışarı çıkabilirdik. Ancak bütün paparazzinin O'nu ve beni takip ettiğini biliyordum. Biz birlikte takılmak istiyorduk, bowling oynamaya gitmek ve bunu gibi şeyler. Fakat bu bize çok uzak görünüyordu. İnsanlar bizim için biraz deli oluyorlardı. Fakat Vancover'a gitmemin daha iyi olduğunu düşündüm, işime konsantre olacaktım ama bunun yerine O'nunla buluştum ve bu işi bitirmenin en iyisi olduğuna karar verdim. O çok tatlı birisi. Taylor beni sürekli mutlu etmişti. Bu kadar mutlu olacağımı bilmiyordum. Muhtemelen resimlerde görürsünüz. Çok fazla gülümsüyorum!"

Bu ilişki bitmiş olabilir ama belliki Selena kızımız hala aşık.

ALINTI
https://demi-selena.yetkin-forum.com/forum.htm
NeverLove.
Admin
Admin
NeverLove.

Selena Gomez Taylor Lautner İle Görüştüğünü Kabul Etti  Empty
MesajKonu: Geri: Selena Gomez Taylor Lautner İle Görüştüğünü Kabul Etti    Selena Gomez Taylor Lautner İle Görüştüğünü Kabul Etti  Icon_minitime1Ptsi Kas. 22, 2010 7:11 pm

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Selena Gomez Taylor Lautner İle Görüştüğünü Kabul Etti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor Swift ve Selena Gomez Kardeş Gibi!
» Taylor Lautner Biyografi
» Selena Gomez - Tell Me Something I Don't Know
» how to look like selena gomez
» Selena Gomez - Just Don't