Demi & Selena Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi & Selena Fan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Ziyaretci defteri</a>" target="_blank">Ziyaretçi Defteri  

Demi : 'Nedense Her Aşk Kısa Sürüyor'

YazarMesaj
Charlotte.
Admin
Admin
Charlotte.

Demi : 'Nedense Her Aşk Kısa Sürüyor'    Empty
MesajKonu: Demi : 'Nedense Her Aşk Kısa Sürüyor'    Demi : 'Nedense Her Aşk Kısa Sürüyor'    Icon_minitime1Çarş. Ekim 20, 2010 8:36 pm

Demi Lovato, sevgilisinin olmadığını ve bu halinden çokta memnun olduğunu açıkladı.

"Nedense her aşk kısa sürüyor! Bende kısa yaşamak istemiyorum ve uzun bir zamanı aşksız geçirmek istiyorum. Ama gerçektende aşkların sadece paparazzi süsü olmasından nefret ediyorum."

"En nefret ettiğim şey; iki sevgilinin sadece paparazzilere ve diğer ünlülere aşklarını gösteri yapmaları hem onları küçük düşürüyor. Hem de bizleri güldürüyor. Ben gerçektende çok gülenlerdenim." diyen Demi Lovato'nun kime gönderme yaptığı belli: eski sevgilisi Joe Jonas'a ve Joe'nun yeni sevgilisi Ashley Greene'ye gönderme yapıyor.

"Aşk gerçektende hissedilerek yaşanmalı. Birşeyler takarak değil; duygularla yaşanmalı. Eğer aşkı yürekten hissetmiyorsanız; bir daha aşık olmayın. Bazen hissetmekte işe yaramıyor. Yaşatmak gerek! Ama artık öyle değil. Gösterişli aşk zamanı başladı ve magazin dergilerinde bunları çokça görebilirsiniz." diye devam etti sözlerine Demi.

alıntı
https://demi-selena.yetkin-forum.com/forum.htm

Demi : 'Nedense Her Aşk Kısa Sürüyor'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» demi photoshoots
» Demi and Selena = BFF!!!
» Demi Lovato - Who Will I be ?
» Milash ve Demi
» Demi & Selena