Demi & Selena Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi & Selena Fan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Ziyaretci defteri</a>" target="_blank">Ziyaretçi Defteri  

Fırtınalı Nelena Hikayesi...

2 posters
YazarMesaj
Charlotte.
Admin
Admin
Charlotte.

Fırtınalı Nelena Hikayesi...    Empty
MesajKonu: Fırtınalı Nelena Hikayesi...    Fırtınalı Nelena Hikayesi...    Icon_minitime1C.tesi Ağus. 28, 2010 6:32 pm

Fırtınalı Nelena hikayesini senin için araştırdık!

Sel içini döktü:"Kalbimi hep aynı erkek kırdı!"

1-2008 Sonbahar

Selena ve Nick, "Burnin' Up" videosundan sonra birbirlerinden hoşlanmaya başladılar ve bunu gizlemediler.

2-2009 Sonbahar

Ayrıldılar.Selena dersini aldığını sanmıştı.Artık birbirleri için uygun olmadıkları konusunda kendinden emindi.Kalbini başka birine açmalıydı.Nick kötü bir insan değil, ama kimyaları gerçek aşk için uygun değildi.Bu ayrılığın ardından, Selena'nın hayranları onu Taylor Lautner ile görünce şok oldular.

3-2009 Yaz Başı

Selena,Taylor'dan ayrılmıştı ve Nick ile Selena çifti "Send It On" video setinde yeniden bir araya gelme sinyalleri verdiler.

4-2009 Yaz

Veee Nick eski aşkı Miley'e geri döndü!Bu gelişmeyle sanki tüm umutlar son buldu.

5-2010 Kış

Bir yıl ayrı kaldıktan sonra Sel ve Nick aşklarına yeniden şans tanıdılar.Bu senenin başında Selena, "Onu yeniden kazandığım için çok mutluyum" demişti.Selena kendini, veda ettiği erkeğe yeniden aşık olmuş buldu.Yine en başa dönmüştü.Herşey başlangıçta çok iyi gidiyordu ve çok mutlu görünüyorlardı.

ŞİMDİ...

İki aşık yollarını yeniden ayırdılar.Sel aynı hatayı ikinci kez yaptığı için çok üzgün.Hatta bir konserinde, acısını hayranlarından gizleyemedi ve onlara sahneden "Kaçınız incitildiniz?" diye sordu."Hem de her seferinde aynı erkek tarafından..."

NASIL HİSSEDİYOR?

"Bir sevgilim yok.Herşeyin üstesinden gelmeye çalışıyorum.Gencim ve kendime biraz daha fazla zaman ayırmalıyım.Bir süre kendime odaklanmak istiyorum."İşte Sel'in kendi için isteği bu.Bir kişiyi sevgilisi olarak seçmeden önce kendini keşfetmek, bir ilişkiden ne beklediğini öğrenmek istiyor.Aşk söz konusu olunca, insanlar hatalar yapabiliyor.Ama işin iyi yanı, Sel bu hatalardan ders çıkarmasını iyi biliyor.

MILEY'NİNDE NICK'E TAKINTISI VAR!

İlk aşkı Nick'ten vazgeçmek onun için de kolay olmadı.Selena gibi, Miley de iki kez Nick ile beraber olmayı denedi.O da ikinci ayrılıklarından sonra kendine odaklanmayı seçti.Bu seçimi, en sonunda onun Liam ile mutluluğu yakalamasına yol açtı.Miley'nin bu konuda görüşleri şöyle:"Nick ve ben çok gençtik.Çok saf bir aşkımız oldu.Ona duyduğum aşk, Liam'a olan aşkıma benzemiyor.12 yaşındayken tanışmıştık.O zaman ben bile kim olduğumun farkında değildim.Şu anda gayet farkındayım."Miley'nin bu sözleri,Selena'ya da kendi yolunu bulmasında yardım edecek gibi; ne dersin?

ALINTI
https://demi-selena.yetkin-forum.com/forum.htm
Brnick'&..
Semi Fanı
Semi Fanı
Brnick'&..

MesajKonu: Geri: Fırtınalı Nelena Hikayesi...    Fırtınalı Nelena Hikayesi...    Icon_minitime1Paz Ekim 17, 2010 1:10 pm

:S:S:S:S:S
Sağol :S
Charlotte.
Admin
Admin
Charlotte.

MesajKonu: Geri: Fırtınalı Nelena Hikayesi...    Fırtınalı Nelena Hikayesi...    Icon_minitime1Paz Ekim 17, 2010 7:37 pm

önemsiz
https://demi-selena.yetkin-forum.com/forum.htm

Fırtınalı Nelena Hikayesi...
1 sayfadaki 1 sayfası