Demi & Selena Fan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Ziyaretci defteri</a>" target="_blank">Ziyaretçi Defteri  

Paylaş | 

Selena Gomez Taylor Lautner İle Görüştüğünü Kabul Etti

YazarMesaj
Charlotte.
Admin
Admin

MesajKonu: Selena Gomez Taylor Lautner İle Görüştüğünü Kabul Etti    Ptsi Kas. 08, 2010 8:58 pm

+
----
-

Twilight oyuncusu Taylor ile görüşme yasağı bile gelen Disney oyuncusu Selena sonunda tüm dedikodulara Seventeen magazine (Eylül ayı) verdiği röportaj ile son noktayı koydu.
"O harika bir çocuk. Ama ben yüzde yüz bekarım ve bunu uzun süre böyle devam ettireceğim. Kristen Stewart benim otelimde kalıyordu. Taylor O'nu ziyarete geliyordu ve bu nedenle bizde birbirimizi sıkça lobide görüyorduk. Ve sonunda biz çıkmaya başladık. Biz öğle ve akşam yemeği için dışarı çıkabilirdik. Ancak bütün paparazzinin O'nu ve beni takip ettiğini biliyordum. Biz birlikte takılmak istiyorduk, bowling oynamaya gitmek ve bunu gibi şeyler. Fakat bu bize çok uzak görünüyordu. İnsanlar bizim için biraz deli oluyorlardı. Fakat Vancover'a gitmemin daha iyi olduğunu düşündüm, işime konsantre olacaktım ama bunun yerine O'nunla buluştum ve bu işi bitirmenin en iyisi olduğuna karar verdim. O çok tatlı birisi. Taylor beni sürekli mutlu etmişti. Bu kadar mutlu olacağımı bilmiyordum. Muhtemelen resimlerde görürsünüz. Çok fazla gülümsüyorum!"

Bu ilişki bitmiş olabilir ama belliki Selena kızımız hala aşık.

ALINTI

Sen Başkasın...!
http://demi-selena.yetkin-forum.com/forum.htm
NeverLove.
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Selena Gomez Taylor Lautner İle Görüştüğünü Kabul Etti    Ptsi Kas. 22, 2010 7:11 pm

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

TEŞEKKÜREDERİMHAYATIMIMAFETTİĞİNİÇİN

Selena Gomez Taylor Lautner İle Görüştüğünü Kabul Etti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley Greene : Taylor Lautner Olaganüstü Görünüyor!
» Taylor Lautner Takım elbise içinde CFDA Ödüllerinde..
» Taylor Lautner çizgi romanı
» Avril Lavigne Pngleri
» İğdenin İnsana Ettiği